Wie is Wie?

Locatie Leeuwarden

Chris Houtsma

Docent ICT & Techniek – locatie Leeuwarden

chris.houtsma@nhlstenden.com

Kim Verhoef

Docent ICT & Techniek – locatie Leeuwarden

kim.verhoef@nhlstenden.com

Riemer Kuipers

Student Assistent ICT

riemer.kuipers@nhlstenden.com

Merel Logemann

Student Assistent ICT

merel.logemann@nhlstenden.com

Vanessa Vincon

Student Assistent ICT

vanessa.vincon@nhlstenden.com

06-43741390

Locatie Groningen

Age Wesselius

Docent ICT & Didactiek – locatie Groningen

age.wesselius@nhlstenden.com

06-28303854

Martijn Snoeks

Student-assistent ICT

martijn.snoeks@nhlstenden.com

Iris Geenen

Student-assistent ICT

iris.geenen@nhlstenden.com

Locatie Emmen

Rob van ’t Veer

Docent Rekenen & STEAM – locatie Emmen

rob.van.t.veer@nhlstenden.com

Locatie Assen

Harm Kort

Docent ICT & Didactiek – locatie Groningen

harm.kort@nhlstenden.com